حمله هواداران استقلال به محمود فکری، اظهارات جنجالی سرمربی سابق استقلال چه بود؟

به گزارش سفر به مالزی، بعد از مصاحبه محمود فکری که به نوعی از مدیرعامل استقلال حمایت کرده بود بخشی ازهواداران این تیم در فضای مجازی به انتقاد از سرمربی سابق تیم شان پرداختند.

حمله هواداران استقلال به محمود فکری، اظهارات جنجالی سرمربی سابق استقلال چه بود؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، عده ای از هواداران استقلال در فضای مجازی اعتقاد دارند که فکری نباید در حمایت از مدیرعامل استقلال مصاحبه می کرد و هیئت مدیره را زیر سوال می برد.

البته به طور کلی از عملکرد هیئت مدیره استقلال هم نمی توان دفاع کرد اما به هر حال صفحات هواداری استقلالی ها در فضای مجازی علیه فکری جبهه گرفته و عقیده دارند او نباید در خصوص استقلال صحبت کند.

متاسفانه عده ای در فضای مجازی پول خرج می کنند و و باعث یکسری جبهه گیری ها هم می شوند اما به هر حال در ماجرای دعوای هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال تقریباً با قاطعیت می توان گفت حق با هیچ کدام نیست!

فکری هم البته اهل پول خرج کردن در فضای مجازی نبود وگرنه شاید تا همین حالا هم سرمربی استقلال می ماند.

متن کامل اظهارات محمود فکری که هواداران نسبت به آن معترض شدند

محمود فکری در خصوص استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال که به صورت یکجا اجرا شده است، گفت: از این اتفاق تعجب کردم چون تعیین نیست چرا چنین استعفایی اجرا شده است. اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال باید شفاف به مردم بگویند چرا به صورت متحد چنین کاری را انجام داده اند. آیا آنها هدفشان از این کار درنظر دریافت منافع استقلال بوده یا هدف دیگری داشتند؟

وی افزود: از آنجا که احمد مددی انتخاب این هیئت مدیره نبود، آنها از ابتدا مخالف حضور مدیرعامل استقلال بودند. اما سئوال اینجاست چرا همان موقع که مددی انتخاب شد، به صورت متحد استعفا نکردند. وزارت ورزش، اعضای هیئت مدیره را انتخاب می کند که گره گشا باشند، اما آنها در حساس ترین زمان ممکن کار را زمین می گذارند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: اگر اعضای هیئت مدیره دلسوز این باشگاه هستند، در این روزها که رئیس هیئت مدیره در جمع آنها حضور ندارد باید باری از روی دوش استقلال بردارند، نه اینکه با استعفا آرامش تیم را بگیرند. استقلال نیاز به آرامش دارد، اما اعضای هیئت مدیره با استعفای دسته جمعی قدرت نمایی می کنند. آیا این کار ضربه به تیم استقلال نیست؟

فکری با انتقاد از رفتار عبدیان، نظری و آصفی گفت: تیم این روزها نیاز به اعضای هیئت مدیره دارد و الان وقت کمک کردن است، نه اینکه با استعفا صورت مسئله پاک شود. اعضای هیئت مدیره استقلال الان باید شجاعت داشته باشند و فرار رو به جلو نکنند. استقلال باید برای فصل آینده تقویت شود، اما به جای این مسئله، اعضا استعفا کردند.

وی گفت: با همین کارها سناریوی فصول گذشته در حال تکرار است. استقلال باید مدیرعامل داشته باشد، هیئت مدیره کارش را انجام بدهد تا تیم برای فصل بعد بسته شود. الان وقت مذاکره با بازیکنان برای فصل آینده است، اما به جای این کارها شاهد هستیم که اعضای هیئت مدیره تصمیم بر استعفای دسته جمعی می گیرند. این کار معنی دیگری جز قدرت نمایی نمی دهد و قطعا تیم را وارد حاشیه می کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1167

به "حمله هواداران استقلال به محمود فکری، اظهارات جنجالی سرمربی سابق استقلال چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله هواداران استقلال به محمود فکری، اظهارات جنجالی سرمربی سابق استقلال چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید