حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

به گزارش سفر به مالزی، طی حکمی از سوی منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی به عنوان سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

در حکم قنبرزاده خطاب به شریفی آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 67 اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان روابط عمومی فدراسیون منصوب می شوید. امید است با کوشش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم.

گفتی است، حسین شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات بوده و از سوابق کاری وی می توان به نویسندگی، گویندگی و اجرا در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، کارشناس مجری برنامه های مختلف رادیو ورزش، مدیر واحد نویسندگان رادیو ورزش، مدرس دانشگاه، کارشناس و سردبیر و مجری برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو مصاحبه و سردبیر برنامه های مختلف تلویزیونی ازجمله استادیوم و همکاری با روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت های ورزشی اشاره نمود که پیش از این نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای در بخش های مختلف حاضر بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 1203

به "حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسین شریفی سرپرست روابط عمومی فدراسیون فوتبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید