حرف&zwnjهای جنجالی یک استقلالی: گفتند یک میلیارد بگیر، در دربی اخراج شو!

به گزارش سفر به مالزی، مربی تیم فوتبال استقلال می گوید قرار بود در یکی از دربی ها به عنوان مهاجم از ابتدا بازی کند، ولی این اتفاق رخ نداد

حرف&zwnjهای جنجالی یک استقلالی: گفتند یک میلیارد بگیر، در دربی اخراج شو!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، حنیف عمران زاده مربی تیم استقلال در گفتگویی با هاشم بیگ زاده در برنامه فوتبال برتر، در خصوص مسائل جالبی صحبت کرده است. او می گوید که برای تبانی در دربی، به او پیشنهاد یک میلیاردی داده اند.

عمران زاده در خصوص تصمیم قلعه نویی برای حضور این بازیکن به عنوان مهاجم نوک در دیدر مقابل پرسپولیس گفت: من آن بازی را به یاد دارم. قبل از بازی و انجام تمرین ریکاوری، آقای قلعه نویی مرا صدا زد. از من پرسید شنیده ام قبلا در تیم شاهین تهران در پست مهاجم بازی کردی؟ من هم پاسخ دادم بله در چند بازی به عنوان مهاجم بازی کردم، خودتان نیز بعضی اوقات در دقایق آخر بازی ها من را به عنوان مهاجم به میدان می فرستید.

تواین فیلم رایگان بهت یادمیدم چجوری حالِ دلت روخوب کنی

تواین فیلم رایگان بهت یادمیدم چجوری حالِ دلت روخوب کنی

او ادامه داد: آقای قلعه نویی گفتند که منظور من این است از ابتدا به عنوان مهاجم بازی کنی. من هم پاسخ دادم بله در چند بازی حدود 40، 50 دقیقه مهاجم بوده ام. بعد از شروع تمرین کل هفته و بعد از اینکه 30 دقیقه در دفاع کار می کردم، به من می گفتند جلوتر بیایم و به عنوان مهاجم تمرین کنم.

عمران زاده ادامه داد: من با خودم فکر کردم که احتمالا آقای قلعه نویی برنامه دارند که اگر عقب افتادیم، من را جلو بفرستند و به عنوان مهاجم بلد باشم چه کاری انجام دهم و فقط حضور من به عنوان فوروارد، زدن ضربات سر و ساباندن توپ ها نباشد. سپس آقای قلعه نویی در کنفرانس خبری قبل از بازی با پرسپولیس گفتند که من برای روز بازی یک سورپرایز دارم.

او ادامه داد: وقتی که آقای قلعه نویی این را گفتند دوزاری من افتاد! با خودم گفتم حتما می خواهند من را به عنوان مهاجم به میدان بفرستند. حتی خود من نیز سورپرایز شدم. به هر حال بازی دربی بود و این مسئله شوخی بردار نیست. من قبلا 10 دقیقه آخر به نیت زدن ضربات سر و ساباندن توپ ها جلو می رفتم. خود من نیز ترسیدم که ممکن است بازی خودم خراب شود و نتوانم چیزی که آقای قلعه نویی می خواهد را انجام بدهم و خودم زیر سوال بروم.

وی گفت: ما دو روز زودتر از برگزاری دربی، به هتل رفته بودیم. زمانی که وارد اتاق جلسه شدیم، ایمان عالمی دست روی شانه من گذاشت و گفت امروز یک پست دیگر بازی می کنی، ولی تمرکز کن. وقتی که این حرف را شنیدم بدنم شل شد. فهمیدم که قرار است در خط حمله بازی کنم. ساعاتی قبل از بازی گفتند که ظاهرا امیرخان سر نماز استخاره گرفتند و جواب استخاره خوب نیامده است. کل کادرفنی با لپ تاپ و با عجله به سمت اتاق امیرخان رفتند و ارنج تیم را عوض کردند و من در پست دفاع وسط بازی کردم. در بین دو نیمه آقای قلعه نویی از مسئله ای شاکی بودند و به من گفتند که به خط حمله بروم و 20 دقیقه از نیمه دوم من را فرستادند خط حمله و سپس امین منوچهری را به میدان فرستادند و من به خط دفاع برگشتم.

عمران زاده درباره پیشنهاد یک میلیاردی و تبانی در دربی گفت: قبل از دربی یکی از دوستان به من پیشنهاد داد و یک کیف پر از پول آوردند و گفتند در دربی یا اخراج شو، یا پنالتی بده یا گل بخودی بزن. گفتند سر دقایق خاصی باید این کار را انجام دهی و پس از این پول، مقدار دیگری پول بهت می دهیم. من وسط خیابان چمران از ماشین ایشان پیاده شدم.

او ادامه داد: عصبانی شدم و با همدیگر حرفمان شد. او به من گفت ما بازیکنان زیادی در لیگ یک و لیگ برتر داریم که این پیشنهادات را قبول می کنند. من دو ماه در رده های پایه های جوانان کار کردم که این اتفاقات وجود دارد. امیدوارم نهاد های امنیتی بتوانند این داستان ها را جمع کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 881

به "حرف&zwnjهای جنجالی یک استقلالی: گفتند یک میلیارد بگیر، در دربی اخراج شو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرف&zwnjهای جنجالی یک استقلالی: گفتند یک میلیارد بگیر، در دربی اخراج شو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید