کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند

به گزارش سفر به مالزی، پس از انتشار گزارش رسمی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا، کاخ سفید بلافاصله واکنش نشان داد و نتایج تحقیقات در این پرونده را فریب کارانه خواند.

کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند

به گزارش سفر به مالزی، به نقل از خبرگزاری رویترز، استفانی گریشام، سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت، نتایج تحقیقات این پفراینده تاکید نمود که هیچ مدرکی علیه رئیس جمهوری وجود ندارد.

در بیانیه کاخ سفید آمده است: این گزارش تنها سرخوردگی و یاس دموکرات ها را منعکس می نماید و آنچه از این متن بر می آید به مانند عبارات متناقض و سردرگم یک وبلاگ نویس سطح پایین است که می کوشد چیزی را که وجود ندارد، اثبات کند.

طبق این بیانیه، این گزارش هیچ ادله ای مبنی بر اقدام غیرقانونی رئیس جمهوری ارائه ننموده و آدام شف، رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا یک فرایند جعلی یک جانبه را راهنمایی می نماید.

این موضع گیری در واکنش به گزارش منتشر شده از سوی کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا ناظر بر تحقیقات پفراینده استیضاح دونالد ترامپ است.

این گزارش رئیس جمهوری را به تعدی از اختیارات و عمل به منظور منافع سیاسی شخصی متهم نموده است.

این گزارش قرار است پس از تصویب در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان برای شروع فرایند حقوقی پفراینده و آنالیز واقعیت های ادعا شده جهت توجیه طرح رسمی اتهام علیه رئیس جمهوری تسلیم کمیته قضایی مجلس گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 63

به "کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید گزارش دموکرات ها را فریبکارانه خواند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید