واکنش مرعشی به بیانیه میرحسین موسوی درباره حوادث بنزینی

به گزارش سفر به مالزی، سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی معتقد است که اگر بیانیه موسوی به اعتراضات بنزین با هدف گذر از نظام بوده باشد بسیار خطرناک است چراکه همه راه های دیگر ایران را وارد سیاهچاله می نماید.

واکنش مرعشی به بیانیه میرحسین موسوی درباره حوادث بنزینی

به گزارش سفر به مالزی به نقل از خبرآنلاین، حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی درباره بیانیه اخیر میرحسین موسوی پس از اعتراضات به افزایش قیمت بنزین گفت: آقای موسوی در بیانیه شان سه مطلب بود؛ یک نکته این بود که بالاخره ایشان یک مرزبندی با سلطنت طلب ها کرد که این به نظر من جدید بود که کسی تا به حال با این صراحت این مرزبندی را نکرده بود. نکته دومش که از نظر من دقیق نبود و آن مقایسه این حوادث با حادثه 17 شهریور میدان ژاله بود. سومین نکته ای که از آن برداشت می گردد این است که آقای موسوی از نظر خودش خواسته این اعتراضی را که حالا در جامعه ایران رخ داده است را مدیریتش را از خارج به داخل منتقل کند، ممکن است که این واقعی بوده باشد، ولی من این را واقعی نمی دانم. چون اعتراضاتی که رخ داد از جنس سیاسی نبود و به سیاسیون ملی هم اعتنایی نخواهد داشت.

او در پاسخ به این سوال که آیا این بیانیه به معنای گذر از نظام است، اضافه کرد: اگر این طور باشد خیلی خطرناک است، هیچ راهی جز متعادل شدن موازین جمهوری اسلامی در عرصه سیاست داخلی و خارجی و پایداری جمهوری اسلامی نیست، همه راه های دیگر به سیاه چاله منتهی می گردد، ما فقط و فقط یک راه داریم و آن هم جمهوری اسلامی تعدیل شده ای که مردم ایران بتوانند به عنوان نظام واقعی که خودشان در استقرارش نقش داشتند آن را یکبار دیگر باورش نمایند و بپذیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 77

به "واکنش مرعشی به بیانیه میرحسین موسوی درباره حوادث بنزینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مرعشی به بیانیه میرحسین موسوی درباره حوادث بنزینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید