میشل عون: علت بروز آتش سوزی در اسلکه بیروت باید هر چه زودتر تعیین گردد

به گزارش سفر به مالزی، رئیس جمهوری لبنان بر ضرورت روشن شدن علت بروز آتش سوزی در اسکله بیروت و بازخواست عاملان آن تاکید نمود.

میشل عون: علت بروز آتش سوزی در اسلکه بیروت باید هر چه زودتر تعیین گردد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، میشل عون امشب در شروع نشست شورای عالی دفاع لبنان که برای آنالیز موضوع آتش سوزی در اسکله بیروت برگزار گردید، گفت بروز هرگونه اشتباه که منجر به بروز چنین آتش سوزی گردد، به ویژه پس از فاجعه (چهارم آگوست) که منجر به آتش سوزی نخست شد، دیگر قابل قبول نیست.

وی اضافه کرد آتش سوزی امروز ممکن است یک خرابکارانه عمدی یا نتیجه یک اشتباه فنی یا جهل یا کوتاهی باشد در هر حال علت این آتش سوزی باید در اسرع وقت معین و مقصران بازخواست شوند.

عون بر ضرورت کوشش به گونه ای که عدم تکرار آنچه رخ داد، تضمین گردد، تاکید نمود.

خاطر نشان می گردد منابع لبنانی از وقوع آتش سوزی گسترده در بندر بیروت پایتخت لبنان اطلاع داده بودند، هنوز منابع خبری علت دقیق این حادثه را اعلام ننموده اند، اما شبکه خبری اسکای نیوز اعلام نموده که آتش سوزی عظیم در بیروت ناشی از آتش دریافت یک انبار نفت و لاستیک بوده است.

جورج کتانة مدیرکل صلیب سرخ لبنان با بیان اینکه در نتیجه آتش در بندر بیروت کسی آسیب ندیده است،اضافه کرد: آتش سوزى در بندر بیروت محدود و ناشى از سوختن چند لاستیک بود و تلفات جانی نداشته است.

شبکه المنار لبنان نیز از ادامه عملیات اطفای حریق با مشارکت نیروهای ارتش لبنان و نیروهای انتظامی اطلاع داد .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 724

به "میشل عون: علت بروز آتش سوزی در اسلکه بیروت باید هر چه زودتر تعیین گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشل عون: علت بروز آتش سوزی در اسلکه بیروت باید هر چه زودتر تعیین گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید