مهاجری: باید اعتماد به نفس را به نساجی برگردانیم، ذوب آهن در باخت گیر نموده است

به گزارش سفر به مالزی، سرمربی نساجی درباره علل نتیجه نگرفتن تیمش شرح داد.

مهاجری: باید اعتماد به نفس را به نساجی برگردانیم، ذوب آهن در باخت گیر نموده است

به گزارش سفر به مالزی، نفت مسجد سلیمان و نساجی امروز (آدینه) در هفته دهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به انتها رسید. رضا مهاجری، سرمربی نساجی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: جا دارد از تماشاگران خودمان که مسافت زیادی را تا مسجد سلیمان طی کردم تشکر کنم. با این که تعداد آن ها زیاد نبود اما به ما یاری زیادی کردند. از طرفی رفتار تماشاگران مسجد سلیمان طوری بود که باید به فوتبال ما تبریک گفت. این موضوع خوب است که لیدرهای تیم ها رفتار خوبی با هم دارند. بازی امروز، مصافی بود که هر دو تیم خوب بودند و طرفداران از تیم هایشان حمایت کردند. نکته مثبت بازی امروز جو استادیوم بود که من از آن لذت بردم و باید به فوتبال ما تبریک گفت. فوتبال برد، باخت و قهرمانی دارد که همه آن گذراست اما جو استادیوم دائمی است. این که ما جرات می کنیم که فرزندانمان را به استادیوم بفرستیم، نشان از پیشرفت ماست.

او درباره این که نساجی نتوانسته نتایج خوبی کسب کند، بیان نمود: در نیمه اول مالکیت توپ در اختیار نفت بود اما نتوانستند موقعیت ایجاد نمایند. این اتفاق در بازی های دیگر هم رخ می دهد. در نیمه دوم ورق بازی را برگرداندیم و موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. اگر بازی هایمان را ببینید، فوتبال خوبی که انجام می دهیم را می بینید. بازیکنان ما تا پنج، شش بازی قبل اعتماد به نفس کافی را داشتند و توپ ها را به گل تبدیل می کردند. الان باید این اعتماد به نفس را دوباره به آن ها برگردانیم. امروز ذوب آهن به ماشین سازی باخت. نمی خواهم به ماشین سازی توهین کنم اما ذوب آهن در پروسه باخت گیر نموده است و در آمدن از آن وضعیت سخت است. برعکس، نفت مسجد سلیمان به اعتماد به نفسی رسیده که باخت نداشته است. ما هم باید این اعتماد به نفس را به بازیکنانمان بدهیم که همان توپ هایی که از 40-30 متری به گل تبدیل می کردند را دوباره به گل تبدیل نمایند. ما امروز موقعیت های زیادی از دست دادیم که باید راحت به گل تبدیل می شد. اگر این اعتماد به نفس را به بازیکنانمان برگردانیم، می توانیم بگوییم که نساجی فوتبال کاملی را بازی می نماید.

سرمربی نساجی در انتها گفت: نساجی سال های گذشته با تفکرات دیگری بازی می کرد اما سال جاری این موضوع تغییر نموده و مشکلاتی هم داریم که اگر حل گردد، می توانیم دوباره نتیجه بگیریم. همچنین باید بگویم که داوری بازی امروز هم خوب بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 19

به "مهاجری: باید اعتماد به نفس را به نساجی برگردانیم، ذوب آهن در باخت گیر نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجری: باید اعتماد به نفس را به نساجی برگردانیم، ذوب آهن در باخت گیر نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید