رونمایی از فیش حقوقی میلیونی فتاح، اظهارنامه مالیاتی بنیاد مستضعفان در دسترس است

به گزارش سفر به مالزی، فتاح گفت: قطعه دوم آزادراه تهران-شمال در صورتی که با پیشنهاداتو ایده های جدید ما موافقت گردد تا بهار سال 1400 به بهره برداری خواهد رسید.

رونمایی از فیش حقوقی میلیونی فتاح، اظهارنامه مالیاتی بنیاد مستضعفان در دسترس است

پرویز فتاح رئیس بناید مستضعفان در گفت وگو با خبرنگار ، با بیان اینکه قطعه اول آزادراه تهران - شمال از راستا تهران تا شهرستانک با حضور رئیس جمهور در بهمن سال جاری افتتاح خواهد شد، گفت: با افتتاح اولین قطعه از بزرگترین آزادراه کشورف بسیاری از مسافران شمال با ترافیک های کرج روبرو نخواهند شد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه تمامی فعالیت های احداثی این بنیاد به اتمام رسیده و در حال تمیزکاری و آراستگی قطعه اول آزاد راه تهران شمال هستیم، گفت: هم اکنون این قطعه قابل عبور و مرور بوده و بسیاری از کارمندان از این راستا تردد می نمایند اما برای افزایش ایمنی و امنیت این راستا باید نیروی انتظامی اورژانس، آتش نشانی و پلیس راهور نیز مستقر گردد.

او اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های اجرا شده و اعلام آمادگی تیم همراه و شخص رئیس جمهور، این قطعه از آزاد راه تهران شمال با حضور آقای روحانی به بهره برداری خواهد رسید.

فتاح با بیان اینکه قطعه چهارم این آزادراه چند سال است که افتتاح شده، گفت: بنیاد مستضعفان سرمایه گذار و بهره بردار آزاد راه تهران-شمال بوده و به همین منظور هزینه های عوارض را دریافت می کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: طبق قانون از این آزادراه بهره برداری می کنیم و هزینه های نگهداری آن را هم پرداخت خواهیم کرد.

افتتاح قطعه اول آزاد راه تهران شمال در بهمن 98 / بنیاد مستضعفان معافیت مالیاتی ندارد

او با اشاره به اینکه طبق پیشنهادی که به ریاست جمهوری اعلام نموده ایم ایده جدیدی برای ساخت هرچه سریعتر قطعه دوم داده ایم به طوری که قطعه دوم راستا رفت مسافران باشد و جاده چالوس راستا برگشت باشد که خوشبختانه با از این ایده استقبال شده، اما هنوز به تأیید نهایی نرسیده است.

فتاح اضافه کرد: در صورتی که این پیشنهاد ما مورد موافقت قرار گیرد تا بهار سال 1400 قطعه دوم آزادراه تهران-شمال به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس بناید مستضعفان اضافه کرد: 30 درصد از این راستا ساخته شده و تا کنون برای قطعه اول 10 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری اجرا شده که 40 درصد از این سرمایه به وسیله عوارض و 60 درصد هم به وسیله واگذاری املاک باز خواهد گشت.

او درباره آخرین شرایط پلاسکو هم گفت: پلاسکو در نیمه دوم سال 99 به بهره برداری خواهد رسید و ساختمان فعلی پلاسکو با ساختمان قدیم بسیار متفاوت است.

فتاح اضافه کرد: از نظر روابط ایمنی این ساختمان بسیار استاندارد است و دارای آسانسور، پله های فرار است که ایمنی کار و استاندارد آن بسیار متفاوت تر از ساختمان پلاسکوی قدیمی است و امیدواریم در نیمه دوم سال آینده به بهره برداری برسد.

او درباره مالیات بنیاد مستضعفان هم گفت: تمام فعالیت ما شفاف است و طبق اظهارنامه مالیاتی ما برای سازمان مالیات سال 97، 670 میلیارد تومان پرداخت نموده ایم و مالیات سال 96 مان هم به صورت کامل تسویه حساب شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان اضافه کرد: پرداخت مالیات دلبخواهی نیست و ما طبق قانون مالیات باید پرداخت کنیم و در صورتی که سازمان امور مالیاتی اعلام کند کدام از یک شرکت های ما مالیات پرداخت ننموده به صورت کامل آن را پرداخت خواهیم کرد، اما طبق آمار تا کنون تمامی شرکت ها و ارگان هایی از جمله ستاد اجرایی فرمان امام و بنیاد مسکن باید مالیات پرداخت بنمایند.

فتاح اظهار کرد: درآمد های ما بسیار شفاف است و مالیات های خود را به صورت کامل پرداخت نموده و نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه هم اعلام نموده است که بنیاد مستضعفان مالیات های خود را پرداخت نموده است.

رئیس بناید مستضعفان درباره حقوق خود هم گفت: من چند سال پیش فیش حقوقی خود را به اصحاب رسانه نشان داده ام و با توجه به آنکه چند سال پیش فیش حقوقی من صادر شد در این جلسه هم فیش حقوقی خود را نشان داده ام و من حدود 6 میلیون تومان حقوق دریافت می کنم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 132

به "رونمایی از فیش حقوقی میلیونی فتاح، اظهارنامه مالیاتی بنیاد مستضعفان در دسترس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از فیش حقوقی میلیونی فتاح، اظهارنامه مالیاتی بنیاد مستضعفان در دسترس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید