ربیعی: باید انتظار مان از تیم هایی مثل نساجی و مس به اندازه بضاعت شان باشد، در زمان مناسبی به گل رسیدیم

به گزارش سفر به مالزی، سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گلزنی در زمان مناسب را یکی از دلایل فزونی تیمش در خانه نساجی مازندران دانست.

ربیعی: باید انتظار مان از تیم هایی مثل نساجی و مس به اندازه بضاعت شان باشد، در زمان مناسبی به گل رسیدیم

به گزارش خبرنگاران، محمد ربیعی پس از پیروزی خارج از خانه تیمش مقابل نساجی در نشست خبری این بازی گفت: در ابتدا می خواهم از نساجی تعریف کنم و باید بگویم امروز خیلی خوب مهیای بازی شده بود. از مجموعه نساجی هم به خاطر میهمان نوازی شان تشکر می کنم. درباره بازی باید بگویم یک بازی خیلی درگیرانه بود. یک قسمت از بازی ما صاحب توپ و میدان بودیم و یک قسمت هم نساجی. براساس برنامه ای که داشتیم در زمان مناسبی به گل رسیدیم و بعد از آن سعی به حفظ نتیجه داشتیم. خیلی منطقی و خوب دفاع کردیم و راه های نفوذ نساجی را بستیم. به همه بچه های تیم خسته نباشید می گویم.

وی ادامه داد: ما از این لحظه خودمان را مهیای بازی بعدی می کنیم. یک گلایه نسبت به برنامه ریزی مسابقات داریم، این چهارمین بازی ما بود که به فاصله چهار روز انجام شد. به دلیل لغو چند بازی و تغییر در برنامه بعضی بازی ها، ما همین طور در حال رفت و آمد در راستا رفسنجان و شهرهای دیگر هستیم. در هفته آینده هم روز سه شنبه یک بازی گذاشتند که بازی ما مقابل سپاهان است. سپاهان این هفته بازی نکرده است و ما باید با این تیم بازی کنیم. بعد از بازی با سپاهان هم باید با فولاد اولین بازی هفته را برگزار کنیم. این مسائل در مستهلک شدن تیم ما خیلی تأثیرگذار است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان درباره این موضوع که هر دو تیم نساجی و مس بازی زیبایی انجام ندادند، گفت: من قبول دارم که از لحاظ کیفی بازی می توانست کیفیت بیشتری داشته باشد. کیفیت چمن امروز خیلی خوب نبود. وقتی روی چمن مصنوعی استادیوم وطنی پاس می دهید توپ بلند می گردد و این موضوع روی کیفیت بازی تأثیر می گذارد و تیم ها کمتر ریسک می نمایند و بازی به سمت دیگری می رود. اگر دوستان در قائمشهر کیفیت چمن مجموعه شهید وطنی را بالا ببرند شاید بازی های بهتری ببینیم. امروز من قبول دارم که بیشتر در حال کنترل بازی بودیم و اطمینان داشتیم که با آنالیزی که از حریف داشتیم به گل می رسیم. در دقایق پایانی بازی باز هم می توانستیم به گل برسیم.

ربیعی در پاسخ به این پرسش که آرامش او پیش از آغاز بازی ربطی به نتیجه بازی قبل نساجی مقابل سپاهان داشت، گفت: در حین بازی شرایط متفاوت است و باید در لحظه تصمیم گیری کنیم. با توجه به وظایف بازیکنان دوست داریم سریع وظایف شان را انجام دهند و ممکن است در لحظاتی از بازی شرایط مان تغییر کند. آرامش قبل از بازی من ربطی به نتیجه بازی قبل نساجی مقابل سپاهان نداشت، چون این تیم کار خودش را انجام می دهد. به هر حال سپاهان جزو دو سه تیم پرمهره لیگ است و تیمی است که از لحاظ بازیکن غنی است. ما اگر درست قضاوت کنیم باید انتظار مان از تیم هایی مثل نساجی و مس رفسنجان به اندازه بضاعت شان باشد. یکسری کارها در تیم نساجی درست انجام می گردد و باید به این تیم زمان داده گردد، چون خیلی تغییرات داشته است. من از شخص خاصی دفاع نمی کنم. این تیم تغییرات زیادی داشته است و کارهای فنی سرمربی این تیم رفته رفته شکل می گیرد. من همواره قبل از بازی آرامش دارم و آرامشم معطوف به استراتژی است که در ذهنم هست.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 910

به "ربیعی: باید انتظار مان از تیم هایی مثل نساجی و مس به اندازه بضاعت شان باشد، در زمان مناسبی به گل رسیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: باید انتظار مان از تیم هایی مثل نساجی و مس به اندازه بضاعت شان باشد، در زمان مناسبی به گل رسیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید