ملاقات نمایندگان بنیاد تعاون زندانیان با مدیرعامل بیمه سینا

به گزارش سفر به مالزی، نمایندگان بنیاد تعاون زندانیان کشور با مدیرعامل، قائم مقام و مدیران ارشد بیمه سینا ملاقات و گفت وگو کردند.

ملاقات نمایندگان بنیاد تعاون زندانیان با مدیرعامل بیمه سینا

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه سینا، در این ملاقات که با حضور محمود الوندی مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای سینا حامی امید و به منظور توسعه روابط و هم افزایی برای افزایش همکاری های مشترک برگزار گردید، طرفین بر ضرورت برنامه ریزی برای یکپارچه سازی فعالیت ها و توسعه اقدامات در حوزه مسئولیت های اجتماعی تاکید کردند.

دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سینا در این نشست ضمن تقدیر از اقدامات گسترده بنیاد تعاون زندانیان جهت اشتغال زندانیان و بازگشت آنها به جامعه، گفت: اقدامات شرکت خدمات بیمه ای سینا حامی امید در صرف درآمد خود برای آزادسازی زندانیان و یاری به برطرف مسائل آنها در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی قابل تقدیر و ستودنی است و باید توسعه یابد.

در این نشست همچنین با توجه به اینکه نمایندگی 3014 بیمه سینا با نام شرکت خدمات بیمه ای سینا حامی امید متعلق به بنیاد تعاون زندانیان کشور است، در مورد شرایط عملکرد این نمایندگی و راه های برطرف موانع و مسائل موجود، گفتگو صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 856

به "ملاقات نمایندگان بنیاد تعاون زندانیان با مدیرعامل بیمه سینا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات نمایندگان بنیاد تعاون زندانیان با مدیرعامل بیمه سینا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید