دستور قاطع دادستان کرمانشاه جهت برخورد با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقانی

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران/کرمانشاه دادستان کرمانشاه دستور دستگیری و برخورد قاطع با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقانی کرمانشاه را صادر کرد.

دستور قاطع دادستان کرمانشاه جهت برخورد با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقانی

شهرام کرمی با اشاره به وقوع یک فقره درگیری طایفه ای در بیستون، اظهار کرد: در این نزاع دسته جمعی که در شهرک بلوردی بیستون رخ داد، تعدادی از افراد هر دو طایفه با سلاح سرد مجروح شدند.

وی بااشاره به انتقال مجروحین این نزاع به بیمارستان طالقانی کرمانشاه، توضیح داد: متاسفانه بعضی از نزاع کنندگان در بیمارستان هم به درگیری خود ادامه دادند و با بکارگیری سلاح های سرد، نظم و امنیت بیمارستان را برهم زدند.

دادستان کرمانشاه اضافه کرد: این افراد پس از خاتمه درگیری و ایجاد رعب و وحشت در بیمارستان به سرعت از محل متواری و مخفی شدند.

وی تاکید نمود: پس از وصول گزارش این درگیری به دادسرای استان سریعا دستور پیگیری و دستگیری متهمین به ضابطین دستگاه قضایی استان صادر شد.

کرمی از دستگیری تعدادی از متهمین خبرداد و اعلام کرد: سایر متهمین نیز تحت پیگیر قانونی قرار گرفته اند و با شناسایی محل اختفای آنها بزودی آنها نیز به سزای عملشان می رسند.

وی در خاتمه برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی را از اولویت های جدی دستگاه قضایی استان خواند و یادآورشد: با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی مردم استان به صورت قاطع و سریع برخورد می کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 390

به "دستور قاطع دادستان کرمانشاه جهت برخورد با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور قاطع دادستان کرمانشاه جهت برخورد با نزاع کنندگان در بیمارستان طالقانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید