دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون آزمون استعداد های درخشان دانشجو می پذیرد

به گزارش سفر به مالزی، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون آزمون استعداد های درخشان برای نیم سال اول سال تحصیلی 1401-1400 در دوره کارشناسی ارشد در 77 رشته-گرایش دانشجو می پذیرد.

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون آزمون استعداد های درخشان دانشجو می پذیرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از بین دانشجویان ممتاز نیمسال آخر دوره کارشناسی روزانه و شبانه دانشگاه های دولتی، بدون آزمون استعداد های درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد برای نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 در دوره کارشناسی ارشد در 77 رشته-گرایش دانشجو می پذیرد.

لازم به ذکر است، دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی (ورودی 96) که تاریخ فراغت از تحصیل آن ها حداکثر 31 شهریور 1400 باشد و با گذراندن حداقل سه چهارم کل واحد¬های درسی در شش نیمسال تحصیلی، به لحاظ میانگین کل، جزو پانزده درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند و حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند.

چنانچه ظرفیت پذیرش بدون آزمون در رشته ای تکمیل نشد و پانزده درصد برتر دانشجویان حائز شرایط فوق به دلیل انصراف یا عدم تقاضا از تسهیلات استفاده نکردند ده درصد برتر بعدی برای صرفا دانشجویان این دانشگاه می توانند جایگزین گردند؛ لذا دانشجویان ده درصد بعدی می توانند در این فراخوان ثبت نام نمایند. اولویت پذیرش با ثبت نام نمایندگان در فراخوان است.

متقاضیان می توانند تا 10 دی ماه امسال به وسیله لینک متقاضی آزمون در سامانه گلستان (golestan.ikiu.ac.ir) ثبت نام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 915

به "دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون آزمون استعداد های درخشان دانشجو می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بدون آزمون استعداد های درخشان دانشجو می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید