خبرنگاران شروع فعالیت 71 پایگاه سنجش سلامت نوآموزان از امروز در خوزستان

به گزارش سفر به مالزی، اهواز-خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: فعالیت 71 پایگاه تخصصی سنجش سلامت نوآموزان پایه اول ابتدایی در سراسر استان از امروز 21تیرماه شروع شد.

خبرنگاران شروع فعالیت 71 پایگاه سنجش سلامت نوآموزان از امروز در خوزستان

به گزارش خبرنگاران کوروش مودت شنبه در مراسم نمادین افتتاح یک مرکز سنجش سلامت در اهواز اعلام کرد: فعالیت این پایگاه ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می گردد.

وی اعلام کرد: تمام تمهیدات برای جلوگیری از شیوع این بیماری در پایگاه های سنجش در نظر گرفته شده و تمامی عوامل اجرایی این پایگاه ها، نوآموزان و خانواده ها ملزم به رعایت اصول بهداشت فردی و استفاده از ماسک و دستکش هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: فرآیند نوبت گیری غیرحضوری در پایگاه ها از پنجم تیرماه آغاز شده است و براساس برنامه ریزیها برای پیشگیری از حضور همزمان چند نفر یا ایجاد تجمع ، هر پایگاه روزانه تنها 20 نوآموز را پذیرش می نماید که آزمونهای هر نوآموز هم در ساعت از پیش معین شده برای آن نوآموزخاص، انجام می شوند.

رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی خوزستان نیز درادامه این مراسم اعلام کرد: از مهر سال جاری سنجش سلامت نوآموزان دوره پیش دبستانی آغاز می گردد؛ در مرداد و شهریور سنجش نوآموزان پیش دبستانی انجام نمی گردد و در مهر و آبان نوآموزان پیش دبستانی سنجش سلامت خواهند شد.

علی ممبینی گفت: از خانواده ها تقاضا داریم که با رعایت پروتکل های بهداشتی برای سنجش سلامت فرزندان خود به مراکز اعلام شده مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: مردم این اطمینان را داشته باشند که آموزش و پرورش در انجام این طرح بهداشت لازم را رعایت می نماید تا مسئله ای برای خانوادهها و نوآموزان ایجاد نگردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 625

به "خبرنگاران شروع فعالیت 71 پایگاه سنجش سلامت نوآموزان از امروز در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شروع فعالیت 71 پایگاه سنجش سلامت نوآموزان از امروز در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید