حمایت 360 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانواده های دارای 2 معلول

به گزارش سفر به مالزی، رئیس بنیاد مستضعفان از حمایت 360 میلیارد تومانی این بنیاد برای خانه دار شدن 14000 خانواده دارای 2 معلول و بیشتر اطلاع داد.

حمایت 360 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانواده های دارای 2 معلول

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی سفر به مالزی، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه تکمیل احداث 14 هزار واحد مسکونی 2 معلول و بیشتر که با حضور وزیر تعاون، رئیس سازمان بهزیستی و رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ساختمان بنیاد مستضعفان برگزار گردید با اشاره به نتایج این جلسه اظهار کرد: پیش از این، توافق چند جانبه ای به منظور احداث مسکن برای خانواده های دارای 2 معلول و بیشترمنعقد شده بود که بر اساس آن توافق، تا امروز بیش از 8 هزار واحد مسکونی تکمیل و به خانواده های این عزیزان تحویل داده شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: سهم بنیاد مستضعفان در توافق چندجانبه منعقد شده، حدود 140 میلیارد تومان بود که سهم ما از احداث 14 هزار واحد مسکن خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر را تشکیل می داد.

وی اضافه نمود: در حال حاضر از میان حدود 5 هزار واحد مسکونی باقی مانده در این توافق چند جانبه، 1600 واحد روستایی تکمیل نشده باقی است و 3500 واحد شهری که حدود 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند؛ لذا مقرر شد بنیاد مستضعفان مبلغ 150 میلیارد تومان را به صورت نقدی و بلاعوض و همچنین 70 میلیارد تومان را به صورت وام قرض الحسنه برای تکمیل این واحد ها اختصاص دهد.

فتاح با ابراز امیدواری نسبت به تکمیل احداث تمامی 14 هزار واحد مسکونی خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر گفت: ما امیدواریم با توجه به توافقات اجرا شده، تمامی واحد های باقی مانده نیز تا انتها امسال تکمیل و به خانواده های این عزیزان تحویل داده گردد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یادآور شد: البته برآورد سازمان بهزیستی آن که ضروری است 4 هزار واحد مسکونی دیگر برای خانواده های دارای 2 معلول و بیشتر احداث گردد که و ما در جلسه امروز با افتخار اعلام کردیم که حاضریم برای خانه دار شدن این عزیزان که مسئولیت بزرگی در قبالشان داریم، نقش قابل توجهی داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 458

به "حمایت 360 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانواده های دارای 2 معلول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت 360 میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان برای خانه دار شدن خانواده های دارای 2 معلول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید