حذف حساب های پیامکی توییتر

به گزارش سفر به مالزی، توییتر در این تازه ترین روزآوری، میلیون ها حساب غیرفعال را نیز حذف کرد که وقتی خدمات این شرکت برای نخستین بار راه افتاد، با استفاده از پیامک برقرار شده بودند.

حذف حساب های پیامکی توییتر

ممکن است شمار دنبال کنندگان برخی حساب ها کاهش یابد

توییتر میلیون ها حساب کاربری را بی سروصدا حذف کرد و قابلیت دریافت پیامکی توییت را غیرفعال کرد. توییتر ابتدا پارسال و بعد از آن که جک دورسی، مدیرعامل آن، گفت که در حساب وی از طریق خدمات توییت پیامکی رخنه کرده اند، این خدمات را حذف کرد.

گروه رخنه گر که جوخه خنده نام داشت، از ایراد های امنیتی موجود در این خدمات بهره برداری کرد و از حساب دورسی، به انتشار توهین های نژادی و پیام های نژادپرستانه در توییتر دست زد.

این شرکت با انتشار پیامی در توییتر بیان نمود: می خواهیم همچنان به ایمن سازی حساب کاربران کمک کنیم. در پیامک آسیب پذیری هایی دیدیم و به همین دلیل، غیر از چند کشور اندک شمار، خدمات توییتر پیامکی را در بقیه جا ها حذف کردیم.

شرکت توییتر اضافه کرد: البته همگان هنوز به پیامک های مهم لازم برای ورود و مدیریت حساب دسترسی دارند. کشور هایی که هنوز به این قابلیت دسترسی دارند، آن هایی هستند که به دلیل ضعیف بودن خطوط اینترنت، برای استفاده از توییتر به این قابلیت اتکا دارند.

توییتر در این تازه ترین روزآوری، میلیون ها حساب غیرفعال را نیز حذف کرد که وقتی خدمات این شرکت برای نخستین بار راه افتاد، با استفاده از پیامک برقرار شده بودند.

در بیانیه توییتر آمده است: داریم حساب هایی را حذف می کنیم که از طریق پیامک ایجاد شده بودند، زیرا دیگر از این فناوری پشتیبانی نمی کنیم و خطر زیادی وجود دارد که این حساب ها مورد رخنه قرار گیرند.

در نتیجه ممکن است شمار دنبال کنندگان برخی حساب ها کاهش یابد. می خواهیم مردم مطمئن باشند که شمارش دنبال کنندگان آن ها معنی دار و دقیق است و حساب های فعال در توییتر را بازتاب می دهد. این کار هم بخشی از اقدام مستمر ما برای تضمین همین نکته است.

منبع: ایندیپندنت

منبع: فرادید
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 483

به "حذف حساب های پیامکی توییتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف حساب های پیامکی توییتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید