بزرگترین پروژه آبرسانی برای عشایر نهبندان اجرایی می گردد

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران/خراسان جنوبی فرماندار نهبندان از تامین، انتقال و توزیع آب عشایر خواجه منجیکو و چاه زرد به شهرستان نهبندان که با هدف تامین آب شرب دام و انسان و همچنین تامین آب بهداشتی مورد احتیاج منطقه اجرا خواهد شد، اطلاع داد.

بزرگترین پروژه آبرسانی برای عشایر نهبندان اجرایی می گردد

مجید بیکی، امروز سه شنبه 26 آذر با بیان اینکه این طرح در دو منطقه عشایری چاه زرد و خواجه منجیکو اجرا خواهد شد، اظهار کرد: تعداد کل خانوار عشایری بهره مند از این پروژه ها 211 خانوار با جمعیتی بالغ بر 925 نفر و با اعتباری برآوردی 78000 میلیون ریال در فاز یک(اعتبارات ملی) است.

به گزارش سفر به مالزی، به نقل از فرمانداری نهبندان، وی توضیح داد: یک حلقه چاه عمیق با خط انتقال 90 کیلومتر، 5 باب ایستگاه پمپاژ و 150 عدد حوضچه شیرآلات، دو با مخزن ذخیره (300متر مکعب)، 5.5 کیلومتر اجرای شبکه فشار متوسط برق و نصب یک عدد پست برق از مشخصات فنی این پروژه بر اساس مطالعات اولیه محسوب می گردد.

فرماندار نهبندان اظهار داشت: عشایر به عنوان سرمایه های نظام و انقلاب و مرزبانان غیور و همواره در صحنه، از صندلی ویژه ای برخوردار بوده و اجرا و تکمیل پروژه های زیرساختی از قبیل تامین آب و برق از اولویت های مدیران در شهرستان نهبندان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 104

به "بزرگترین پروژه آبرسانی برای عشایر نهبندان اجرایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بزرگترین پروژه آبرسانی برای عشایر نهبندان اجرایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید