باید تمام فکر و ذهن شما کسب مدال طلای المپیک باشد

به گزارش سفر به مالزی، این اردوی ادواری، ویژه کشتی گیران شاخص نونهالان آزاد و فرنگی جهت شناسایی استعداد ها و پشتوانه سازی تیم های ملی کشتی با دعوت از مربیان پایه و سازنده از سراسر کشور برگزار می گردد که تا روز آدینه 4 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

باید تمام فکر و ذهن شما کسب مدال طلای المپیک باشد

مراسم افتتاحیه این اردو عصر دیروز با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد برگزار گردید.

رئیس فدراسیون کشتی در جمع اردونشینان که بیش از 80 کشتی گیر و مربی هستند، توضیح داد: شما آینده سازان کشتی ایران هستید و این اردو به منظور شناسایی استعدادها و نفرات شاخص کشتی ایران برگزار می گردد.

وی ادامه داد: قطعا از دل همین اردوهای بسترسازی مدال آوران آینده کشتی ایران در خواهند آمد و به شما توصیه می کنم که تمام فکر و ذکرتان به کشتی باشد و از این جهت منحرف نشوید تا بتوانید پیروز شوید.

دبیر ضمن تأکید بر این موضوع که همیشه به یاد خدا باشید و احترام والدین و مربیان خود را نگه دارید گفت: اگر می خواهید در کشتی پیروز شوید، فقط به فکر کسب مدال طلای المپیک باشید و هدفتان پیروزیت در این مسابقات باشد.

برنامه های فرهنگی و تفریحی و همچنین ملاقات با قهرمانان و مدال آوران کشتی کشور از دیگر برنامه های این اردو خواهد بود. از این پس، اردوهای ادواری به صورت متناوب و با حضور کشتی گیران شاخص و مربیان پایه و سازنده سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 199

به "باید تمام فکر و ذهن شما کسب مدال طلای المپیک باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید تمام فکر و ذهن شما کسب مدال طلای المپیک باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید