اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد

به گزارش سفر به مالزی، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به فرایند رسیدگی به پفراینده گران فروشی بسته های اینترنت توسط اپراتورها از اعلام اخطار دوم به آن ها اطلاع داد.

اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد

موضوع گرانی بسته های اینترنت در حدود سه هفته گذشته، کاربران فضای مجازی را درگیر نموده است. تخلف اپراتورها از یک سو و عقب نشینی نکردن شان از موضعی که دارند از سوی دیگر، باعث شده این مساله به سرعت حل نشده و وارد فازهای پیچیده ای گردد. تا آن جا که بر اساس قانونی که در پروانه های اپراتوری وجود دارد هفته گذشته جریمه نقدی برای شان اعمال شد.

حسین فلاح جوشقانی رییس رگولاتوری وزارت ارتباطات امروز -چهارشنبه- در توئیتر خود نوشت: دو روز قبل، دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتورهای تلفن همراه، در تعزیرات حکومتی برگزار گردید و منتظر صدور حکم هستیم.

وی افزود: طبق روال پروانه، اخطار دوم هم برای اپراتورهای متخلف صادر شده و در صورت ادامه تخلف، کاهش مدت پروانه را اعمال خواهیم کرد.

هفته گذشته رئیس رگولاتوری از ابلاغ جریمه 2 میلیارد تومانی به اپراتورها (ایرانسل و همراه اول) اطلاع داد و به ایرنا گفت: به دلیل برنگشتن تعرفه اینترنت به حالت اولیه از سوی اپراتورها و تداوم تخلفی که اجرا شده است، صبح امروز جریمه دو میلیارد تومانی را به دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ابلاغ کردیم. جریمه نقدی قدم اول برای برخورد با تخلف است و در صورت استمرار این مساله، قطعا روال های دیگر را در پیش خواهیم گرفت.

وی افزود: تعلیق، کاهش مدت اعتبار پروانه و مواردی از این دست، مصوبه های قانونی است که می توانیم با استناد به آن ها تخلفات را پیگیری کنیم.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 648

به "اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید