آخرین شرایط از افزایش حق مسکن کارگران

به گزارش سفر به مالزی، خبرنگاران : پیشنهاد افزایش یاری هزینه مسکن کارگران به 300 هزار تومان که توسط شورای عالی کار به هیات وزیران اعلام می گردد، در یک مکاتبه اداری توسط وزیر تعاون به معاون اول رییس جمهوری فرستاده شده است و پیش بینی می گردد در جلسات آینده به دولت تصویب گردد.

آخرین شرایط از افزایش حق مسکن کارگران

جهت دریافت خدمات ساخت آلاچیق سنتی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا ،یکی از بندهای مورد بحث در افزایش مزد سالیانه کارگران، حق مسکن است که رقم آن در شورای عالی کار توسط نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت پس از معین به هیات وزیران پیشنهاد داده می گردد و باید در جلسه هیات دولت به تصویب برسد.

در آخرین مصوبه شورای عالی کار که 17 خردادماه برای تغییرات مزد 99 کارگران برگزار گردید پیشنهاد پرداخت 300 هزار تومان حق مسکن کارگران ارائه شد.

نمایندگان کارگری در نشست هایی که با محمد شریعتمداری وزیر تعاون داشتند خواستند که این پیشنهاد در اولین فرصت به هیات وزیران ارسال گردد و پس از تصویب در حقوق تیرماه کارگران اعمال گردد.

براساس آخرین پیگیری های خبرنگار ایرنا، محمد شریعتمداری در یک مکاتبه اداری با موضوع پیشنهاد یاری هزینه مسکن کارگران از معاون اول رییس جمهوری خواستند پیشنهاد افزایش یاری هزینه مسکن کارگران از ماهیانه یکصد هزار تومان به سیصد هزار تومان در هیات وزیران مطرح گردد.

پیش بینی می گردد این پیشنهاد که با قید دو فوریت از سوی وزیر تعاون ارسال شده در جلسه های آینده هیات وزیران آنالیز گردد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tour-malaysia.ir شناسه مطلب: 502

به "آخرین شرایط از افزایش حق مسکن کارگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط از افزایش حق مسکن کارگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید